Депутату-націоналісту зі Шполи погрожують фізичною розправою

07 лютого 2015, 11:57

6b037c122db37eaffaec7504aaf34abe4 лютого депутат Шполянської районної ради від ВО "Свобода" В'ячеслав Кишінько написав заяву до правоохоронних органів за фактом погроз на його адресу.

Депутат-свободівець відзначає, що йому на телефон почали надходити погрози фізичної розправи, у яких невідомі зловмисники називаю націоналіста "фашистом", "вбивцею" та обіцяють фізично знищити.

Останнім часом депутат боровся з власниками Шполянського механічного заводу, які, за інформацією працівників підприємства, продавали комплектуючі запчастини до систем залпового вогню "Град" до Російської Федерації в 2014 році.

Начальник районного відділу міліції запевнив свободівця, що справа за фактом погроз життю та здоров'ю буде розкрита.

Голова Шполянської районної організації ВО "Свобода" В'ячеслав Кишінько, депутат Шполянської районної ради відзначив: "Я не боюся цих погроз. Зрозуміло, що таким чином хочуть вплинути на мою позицію при розгляді багатьох резонансних питань, які я піднімаю та роблю публічними. Крім того, моя волонтерська робота по допомозі українським солдатам в зоні АТО теж могла потрапити до поля зору антиукраїнських сил".

Про це інформує прес-служба партії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору