Депутата облради, який не задекларував відомості про придбання автомобіля, притягнуто до адміністративної відповідальності

14 лютого 2018, 16:54

Органами прокуратури області належно забезпечено участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч. 2  ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно одного з депутатів Черкаської обласної ради.

Судом визнано обґрунтованою позицію прокурора про те, що вказаний посадовець порушив вимоги антикорупційного законодавства та після набуття у власність автомобіля вартістю майже 465 тис. грн., не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції, у встановленому законодавством порядку, про суттєві зміни у своєму майновому стані, що зумовлено купівлею вказаного автомобіля.

Постановою Уманського міськрайонного суду від 13.02.2018, зазначеного вище депутата визнано винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцію, та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1 700 грн.

На цей час рішення не набрало законної сили.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області.

 

Вгору