Один із найактивніших та найреформативніших депутатів – таку славу отримав Юрій Ботнар у міськраді. Чи вдалося черкаському реформатору пройти крізь терни до субсидії, довідувалася "Вікка".
Він пройшов Революцію гідності та став першим черкаським політв’язнем тих подій. Чи пройде він усі кола субсидійного пекла? Для перевірки депутат Юрій Ботнар "помінвся" місцем із черкащанкою Тетною Гладун, яка вже місяць не може оформити субсидію. Разом вони вирушили до управління соцзахисту.
Уже за кілька хвилин виходить керівництво. І запрошує у свій кабінет. Там Тетяна і Юрій з’ясовують: чому їм треба збирати стос документів, якщо Прем’єр заявив про необхідність лише двох папірців. Урешті порозумілися.
- Півтора місяця тому був один список документів. Справді, було багато довідок у вас. Коли затверджена була постанова. Список скоротився, справді, до двох документів. Але щоб їх оформити, треба спочатку привести до ладу свої документи на житло, - каже черкащанка Тетяна Гладун.
Переоформляти хатні документи Таня вже почала. Із "Черкасигазу". Туди ходила п’ять разів. Втім, безуспішно.
- Із віконечка у віконечко. Із віконечка до майстра. Від майстра знов у віконечко. Із віконечка до ксерокса, а ксерокс через площу. Бігаєш, ксериш, - додає жінка.
Поза цим лишається "Водоканал" та "Обленерго". Туди рушають разом із депутатом.
- Те, що нам говорили: мовляв, потрібно лише дві довідки, а потім там іде маленька зірочка - і треба ще купа всіляких документів. Настільки ця бюрократична тяганина доцільна в нашій країні зараз? Вона не лише в нашій країні, вона взагалі недоцільна в 21-му столітті. Очевидно, що потрібно змінювати цю бюрократичну, паперову схему на електронний документобіг, - каже Юрій Ботнар.
Роботу "Обленерго" герої "Вікки" перевіряють уже без камери.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram