Депутат пропонує замінити в Черкасах звичайні сміттєві баки на підземні

02 лютого 2018, 20:41

У Черкасах роздумують над заміною наземних сміттєвих баків на підземні. Таку ініціативу запропонував депутат міськради Руслан Зоря, пише vikka.ua.

"Переваги таких контейнерів: естетичний вигляд; завжди закриті від вітрів, тварин, птахів, безхатченків; мінімізація займаної площі (один підземний бак об’ємом 5 куб. м замінює чотири наземних); збільшення рівня пожежної безпеки; зменшення в рази неприємних запахів; відсутність потреби будівництва "халабуд, що часто перешкоджають огляду проїжджої частини; можливість розміщення максимально близько біля багатоповерхових будинків", – написав обранець у Facebook.

За його словами, недоліком є лише небажання міської влади запроваджувати такі новації.

"Розвинуті країни успішно використовують такі контейнери. В Україні почала модернізацію Вінниця", – зазначив він.

Деякі черкасці підтримали таку ідею, інші – зауважили: при встановленні підземних баків необхідно вивчити питання доступу туди гризунів та можливості існуючих сміттєвозів вивантажувати із таких баків сміття.

Коментарі

Олена сказав:

Уявляю, скільки місяців буде находитися сміття в отих підземних баках. Там не тільки заведуться щури та всіляка нечисть, а й сморід буде неймовірний! Не знаю, які розвинуті країни їх використовують, але у Німеччині таких контейнерів немає. Стоять 4 види підписаних баків і люди самі сортують своє сміття. У держави все під контролем. І вивіз паперу, і скла, і пластика, і їжі. Ніяких пунктів прийому.

черкасець сказав:

А чому там місяць збираться сміття буде?Кожен тиждень забирається . Пропозиція хороша. чистіше місто буде. Наша держава не буде контролювати сортування сміття громадянами, а у громадян наших не достатньо, як у німців, свідомості для сортування. Загляньте в наші бачки, там викидають, все в кучу, хоч для пластикових пляшок стоять поряд контейнера.А батарейки, градусники та інщі шкідливі елементи де? кидають в бачки, хоч вже подекуди в магазинах стоять просто 3 літрові банки з використаними батарейками.

Олена сказав:

Я аналізую теперішню ситуацію. Пан Танюк вілрапортував, що ситуація із сміттям “налагоджується. При цьому вчора, по всій вулиці Н.Горовій сміттєві баки були заповнені вщент, навіть гори пакунків лежать поряд. Дякувати Богу, що це відбувається не влітку, сморід був би неймовірний. Виступав юрист “Служби чистоти”-смішно було його слухати. Усі скрізь винні, а ця служба – “жертва” обставин! От тому я думаю, що європейцями, як мріє Зоря, ми станемо дуже не скоро.

Вгору