Депутат обласної ради спростував звинувачення щодо побиття ним подружжя

11 червня 2018, 16:37

Депутат Черкаської обласної ради від Радикальної партії Олег Баштан спростував звинувачення на його адресу, що 8 червня він побив подружню пару у Христинівці. За його словами, того вечора від дій провокаторів навпаки постраждала його дружина, яка наразі перебуває у лікарні після операції. 

Нижче подаємо текст заяви депутата.

"В складні часи економічної кризи і війни в країні, коли люди зневірені та розгублені, найбільш вразливими стають діти. Турбота про дітей – наш обов’язок перед суспільством і державою. Тому основним завданням, яке ми поставили, працюючи над організацією фестивалю «Гроно Калини» - створити умови для самоідентифікації учасника як українця, формувати свідоме розуміння і сприйняття себе як частинки могутньої розвиненої держави, що вистояла в різноманітних перипетіях історичного поступу і зберегла свої національні риси і неповторну самобутність.

8 червня у Христинівці на етнофестивалі одночасно діяли понад 20 майстер-класів, проходили спортивні та військові змагання, працювали концертний та танцювальний майданчики, де виступили понад 15 дитячих колективів та солістів, відбувалися археологічні розкопки, демонстрували військову техніку, провели екологічну акцію, готували страви традиційної української кухні та багато іншого.

Для забезпечення збереження здоров’я та життя гостей фестивалю було організовано постійне патрулювання вулиць і території, чергувала машина невідкладної допомоги та автомобіль з пожежної частини. Безпечність дитячої кухні контролювала районна держспоживслужба. Підготовка до дійства такого масштабу проводилася протягом кількох місяців величезною командою дорослих і дітей, що працювали на волонтерських засадах, розуміючи важливість покладеної на них місії і відповідальності. Дякуючи зусиллям депутатів фракції Радикальної патії Олега Ляшка в Христинівській районній та міській радах, місцевому осередку РПЛ та допомозі Черкаської територіальної партійної організації, ми змогли залучити до участі у фестивальному дійстві понад 2000 дітей та дорослих з Христинівського, Монастирищенського, Уманського, Тальнівського, Жашківського, Маньківського, Чорнобаївського районів. Фестиваль завершився о 15 годині. До 16.00 територія парку в основному була звільнена та прибрана для відпочинку містян..

Фестиваль пройшов на високому рівні. Ми отримали масу схвальних відгуків і телефонних дзвінків з подяками та побажаннями зустрітися наступного року на нашому «Гроні калини». Це і є отой чистий мед, до якого ми на превеликий жаль не звикли. Не всім, схоже, подобаються чи то українські фестивалі, чи моя громадська і депутатська робота, чи Радикальна партія Олега Ляшка. Команда провокаторів існує і вони нахабно і без боязні «фахово» намагаються все руйнувати, саме тому такий позитивний день закінчився прикрим інцидентом, неправдиві факти про який розповсюдили у багатьох ЗМІ.

На момент інциденту  ми з друзями та нашими сім'ями знаходилися на території парку як приватні особи. Закінчуючи прибирання, приготували імпровізований обід, оскільки багато хто з нас був на ногах і без їжі ще з ночі. Коли напроти нашої локації зупинилася група незнайомих осіб, які почали знімати нас на камеру, ми звернулися до них з проханням припинити втручання в наше приватне життя. Першою відповіддю зловмисників була нецензурна лайка (маємо відеодокази і свідків). Вони вступили в перепалку з нашими дружинами, провокували їх, нецензурно обзивали , періодично доповідаючи комусь ситуацію  російською мовою, очевидно, своєму «босу». Відчуваючи підтримку «вищих сил», на образах не зупинились, а у відповідь на прості людські запитання, чому дівчат нахабно знімають на камеру, обзивають, лаються матом - розпустили руки. В результаті, травми отримали волонтерки фестивалю Валентина і Олена та учасник АТО, який вирішив заступитись за дівчат. «Тренувався» на жінках володар чорного поясу по тхеквондо Костянтин Сидорук, він же славиться як місцевий земельний рейдер. Мою дружину Олену в суботу прооперували, наразі вона знаходиться в лікарні. В поліції зареєстровано кримінальне провадження. Злочинці мають понести покарання.

Вимагаю від правоохоронних органів детального розслідування інциденту, що стався на території парку ім. Шевченка в м. Христинівка о 20.30. Як депутат обласної ради, буду уважно стежити за ходом розслідування нанесення тілесних пошкоджень нашому атовцю-кіборгу Євгенію Кулібабі. Також вимагаю вилучення відеоматеріалів із сайтів і притягнення до відповідальності осіб, що їх поширюють.

Зазначаю, що завдяки моїй депутатській роботі та співпраці з місцевими осередками РПЛ, авторитет партії зростає, вона поповнюється новими партійцями, які актвно працюють задля  процвітання України. Тому звертаюся до керівництва Радикальної партії Олега Ляшка з проханням проконтролювати розслідування злочину, провокативних дій окремих громадян та медійних засобів , що поширюють інформацію, яка підриває авторитет та репутацію радикальних сил Черкащини", - зазначив у заяві Олег Баштан.

Черкаська територіальна організація політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка" підтримала однопартійця та вважає, що відеозапис інциденту, поширений у мережі, має явні ознаки монтажу та розрахований на дискредитацію депутата обласної ради та нівелювання проведеного дитячого етнофестивалю.

Нижче подаємо текст заяви.

 

Коментарі

Павел сказав:

Поддерживаю!

Алла сказав:

Не монтаж! Зажравшиеся твари!

Олег сказав:

Бидлота, жере горілку в громадському місці і кидається на людей. Так люди це зняли і правильно зробили хай люди бачать. Прослідкує він за рослідуванням, як прокинешся за гратами значить розслідування пройшло чесно.

Єва сказав:

Але в тій першій публікації було відео,де дуже добре видно хто кого бив.Як “пані” вставши з-за столу в синьому та жовтому вишитих платтях з матами накинулися на того хто знімав,а “пан” що тут у вишиванці горлав,”мені по …ую” і кинувся на чоловіка.І як лікар у швидкій не міг привести до тями жінку і злякавшись кричав”не знімай!” Іще зовсім сторонній велисепедист знімав а одна з тих що були у вишитих платтях послала його бо ,мовляв, і тобі буде таке саме.

Ольга сказав:

Позорисько Черкаське цей Баштан, разом зі своєю курвою.

Дядя сказав:

У нас в парку було засідання партійної ячейки! Ми розробляли плани боротьби з корупцією! А в загалі всі вони расейськи агенти!….

Ігор сказав:

Докеруються, що скоро на вила будуть піднімати таких !

Вгору