Депутат міськради вважає, що Черкаси повинні об’єднатися із 7 селами

31 березня 2017, 23:43

До Черкас треба приєднувати Геронимівку, Червону Слободу, Хутори, Руську Поляну, Сокирне, Свидівок і навіть Благодатне (колишню Чапаєвку). Так вважає заступник голови фракції Партії вільних демократів у Черкаській міській раді Олександр Згіблов, інформує "ВІККА".

На його переконання, Черкаси нині є "затиснутими" між Дніпром, аеропортом, сільськогосподарськими полями.

– Місту треба розвиватися. Що б не говорили, але жителі Руської Поляни, Червоної Слободи, Хуторів уже давно черкасці. Вони тут працюють, скуповуються, отримують медичні і освітні послуги, користуються громадським транспортом. Місто має розширюватися за рахунок навколишніх сіл. Менші мають приєднатися до більшого, щоб самим вирости, – зазначив Олександр Згіблов.

До Черкас варто приєднати Хутори, Червону Слободу, Руську Поляну, Геронимівку, Сокирне, Свидівок і навіть Благодатне.

– Від цього приєднання місцеві громади сіл тільки виграють. Візьмемо наприклад, тарифи на водопостачання для Геронимівки, Хуторів і Червоної Слободи. Воду подає "Черкаський водоканал". Але там тарифи на 30-40% вищі, ніж в Черкасах. Ті ж самі тарифи на проїзд у громадському транспорті. У Черкасах – 4 грн, а з Геронимівки в Черкаси – 12 грн! Хіба це нормально? – говорить Олександр Згіблов.

Міфами і неправдою назвав Олександр Згіблов інформацію, що мовляв при приєднанні школи в селах закриють.

– Нічого подібного не станеться. Школи як були, так і будуть. Садки, як функціонували, так і працюватимуть. Ще один міф, який розповсюджують "місцеві князьки", що прийдуть черкаські і заберуть землю. Земля в цих селах давно поділена між цими ж "князьками", – зазначив депутат.

На його думку, не варто тягнути із приєднанням. Вже зараз треба розпочинати вести діалог із громадами сіл Хутори, Благодатне, Червона Слобода, Руська Поляна, Сокирне, Свидівок та Геронимівка.

Коментарі

Черкащанка сказав:

Не смішіть людей. Селяни – це селяни, а містяни – це містяни. Ви хоч уявляєте, який “розвиток” буде очікувати наше місто? Нехай освоюють землі полігону, ПЗР та Луначарки – там є де розвернутися та “розвиватися”! А щодо вартості проїзду-то для цього зовсім не обов”язково приєднувати села!

Олена сказав:

Те, що вважає пан Згіблов – ще не “руководство к действию”! Недолуга думка одного депутата не може приводити до вирішення такого серйозного питання. Йому дуже не подобається, що “хтось переніс зупинку біля Депо”. А людям подобається! Ніхто не перебігає й не рве сигнальні стрічки, не треба чергувати поліцейським, дуже зручно – вийшов та за 5 метрів, по сигналу світлофору, всі дружненько переходять. Кому погано? Згіблову? А маршрутки можуть і об”їхати тролейбус та стати ззаду. Які проблеми??

Олена сказав:

Написала на емоціях: “стати ззаду”, а треба – “стати спереду”! Прошу вибачення!

Вгору