Депутат міськради вніс заставу за канівчанина, у якого знайшли цілий арсенал зброї?

14 вересня 2016, 17:39

anticorrupcion

Нещодавно відбулось резонансне затримання, під час якого підозрюваний погрожував правоохоронцям гранатою та зброєю. Згодом, журналісти Kanos віднайшли в Єдиному реєстрі судових рішень деталі відповідного затримання і, відповідно, рішення суду в даній справі.

Отож, як зазначається у матеріалах суду, затримана особа у невстановлений досудовим розслідуванням час, за невстановлених обставин незаконно, умисно, та без передбаченого на те дозволу, придбав вісімнадцять патронів, пістолет, одну гранату оборонної дії типу Ф-1 з запалом до неї та одну гранату наступальної дії типу РГД-5, які приніс до одного з будинків, де безпосередньо і зберігав все це до 30 серпня 2016 року.

30 серпня 2016 року, під час проведення працівниками поліції обшуку у відповідному будинку, підозрюваний через вікно покинув вказане домоволодіння разом із сумкою, в якій знаходилися вищевказані предмети та був затриманий працівниками поліції цього ж дня.

Під час огляду, правоохоронці виявили та вилучили у нього весь вище згаданий арсенал.

З огляду на ступінь резонансу справи, Придніпровський районний суд м.Черкаси, який розглядав в судовому порядку справу стосовно даного затримання, ухвалив застосувати відносно затриманого підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів, тобто до 28 жовтня 2016 року включно.

Однак, в ухвалі суду йшлося і про те, що у відповідності до ч.3 ст. 183 КПК України, в разі внесення підозрюваним, або іншою особою застави в сумі сорока розмірів мінімальної заробітної плати, що становить 55120 грн., відносно нього може бути змінена міра запобіжного заходу з тримання під вартою на заставу, з покладенням на нього обов'язків, передбачених ч.5 ст.194 КПК України.

І далі, саме цікаво. Адже як виявилось згодом, відповідна застава таки дійсно була внесена, а самого підозрюваного звільнили з-під варти.

У відповідь на це, журналісти Kanos вирішили звернутись до Придніпровського районного суду із запитом, в якому попросили надати інформацію стосовно того, хто ж саме вносив заставу і підтвердити дану інформацію відповідною копією квитанції.

На диво, відповідь суду теж не змусила довго себе чекати. Уже сьогодні зранку, представники суду надали відповідну копію платіжного документу, що засвідчує сплату застави. І найцікавіше в цій всій ситуації те, що внесла її особа з ініціалами, які повністю збігаються з ініціалами одного з депутатів Канівської міської ради, а саме - Руслана Івановича Шишки.

Наразі журналісти намагаються зв'язатись із депутатом міської ради, щоб спростувати чи підтвердити факт внесення відповідної застави та з'ясувати, що ж послужило тому причиною.

Нижче, пропонуємо до Вашої уваги копію даного платіжного документу.

скрін1 скрін2 скрін3

Поділитись

Коментарі

Вгору