Депутат Черкаської міської ради закликав увести “податкові канікули” для малого та середнього бізнесу

25 березня 2020, 18:04

Фото тематичне

Депутат Черкаської міської ради Тарас Коломієць на останній сесії виступив з ініціативою введення "податкових канікул" для малого та середнього бізнесу. 

Депутат закликав колег підтримати звернення до Верховної Ради України з проханням внесення змін до «Податкового кодексу України», щодо тимчасового припинення стягнення щомісячних податків з фізичних осіб-підприємців, платників єдиного податку першої та другої груп, на період здійснення карантинних заходів.

Тарас Коломієць, фото з мережі

За словами Тараса Коломійця, з минулого тижня малий та середній бізнес в місті Черкаси і взагалі по всій території України «завмер».

- Значна кількість підприємців, які вимушені були закрити свої приміщення та інші торговельні площі на період здійснення карантинних заходів, є платниками єдиного податку першої та другої груп. Проте, згідно чинного податкового законодавства підприємці мусять платити податки навіть не зважаючи на те, що в примусовому порядку фактично не мають можливості здійснювати свою звичайну підприємницьку діяльність. Склалась така ситуація, що Держава так би мовити «вимагає» з таких підприємців щомісячну сплату єдиного податку за те, що цей підприємець просто зареєстрований, але «їй» не цікаво, де ці підприємці беруть кошти, не маючи можливості здійснювати продаж товарів або надавати послуги. Я вже не говорю про утримання на карантині найманих працівників за кошти підприємців, - говорить Тарас Коломієць.

Звернення підтримали 25 депутатів міської ради.

Коментарі

Вгору