День Святого Миколая в гостях у «Титанів»

20 грудня 2020, 16:34

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят і дорослих, і дітей. Але саме маленькі українці більше за усіх очікують від цього дня приємних сюрпризів, подарунків і див.
Розуміючи це, ТОВ «Черкасиенергозбут» підготувало для своїх юних підопічних –  футболістів із команди «Титани» - приємні подарунки: спортивні сумки, м'ячі та традиційні смаколики-миколайчики.

Цього разу енергозбутівці завітали на товариський матч з командою Чорнобаю.

В умовах карантину змагання стали рідкістю, проте «Титани» не витрачали часу дарма і відповідально працювали над своєю майстерністю, вдосконалювали професійний рівень і зробили справжній подарунок, показавши яскраву і надзвичайно цікаву гру.

Одразу чотири гравці "Титанів" стали учнями футбольної школи "Шахтар", до якої відбирають найкращих та найперспективніших спортсменів.

ТОВ "Черкасиенергозбут" вітає Івана Теницького, Дениса Нестеровського, Андрія Бобра та Даніїла Зозулю.

- Ми впевнені, що це лише перші кроки до великого футбольного майбутнього. А вже за декілька років ми будемо вболівати за хлопців у еврокубках та на Чемпіонаті світу, - кажуть у "Черкасиенергозбуті". - Усім відомо, що Святий Миколай виконує найзаповітніші мрії, тому нехай мрії юних футболістів здійсняться, а ми, в свою чергу, допомогатимемо їм у цьому. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору