День студента у ЧНУ відзначили дотепними жартами

18 листопада 2015, 13:02

_QYPI8r9EBI

Міжнародний день студента у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відзначили вчора грою КВК. Назвали студентський КВК — «Від сесії до сесії живуть студенти весело», інформують у прес-службі ЧНУ.

У дотепності змагалися команди ННІ економіки і права «Інтелігенція», ННІ української філології та соціальних комунікацій «Казбет», ННІ фізики, математики та КІС «Хвилюватися немає причин», ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва «Шостий погляд», а також  команда психологічного факультету «Адекватна сім’я».

Учасників гри привітав ректор університету Олександр Черевко.

Він нагадав, що Міжнародний день студента пов’язаний із трагічними подіями — розгоном у 1939 році мирної студентської демонстрації у Чехії, сутичками з поліцією, арештами і стратами національно свідомої чеської молоді. За словами ректора, саме у таких подіях проявляється дух студентства, гартується його сила. І зараз весь світ, а разом із ним і майже шеститисячна студентська родина Черкаського національного, святкує 17 листопада Міжнародний день студента.

— Без гумору життя втрачає барви. От і сьогоднішній вечір не може бути без дотепних жартів і розваг. Тим більше, нарешті закінчилися місцеві вибори, і  підстав посміятися достатньо. Так що веселіться, розважайтеся, будьте такими, якими ви є, адже ви проживаєте найкращу пору свого життя! — звернувся ректор до студентів.

J106rjQr84s

Гра вийшла цікавою і напруженою. Одна з команд — ННІ фізики, математики та КІС «Хвилюватися немає причин» — є членом Черкаської Ліги КВК, що одразу відчувалося у їхніх мініатюрах та жартах. Однак команди-аматори не відставали. Майбутні педагоги показали хореографічні здібності, психологи — акторські. Майбутні правники порадували гумористичними фільмами. Українські філологи проявили себе в експромтах.

-gowaeO_Y4A

- Кожен достойний перемоги, — зізнався перший проректор  Василь Мойсієнко. — Але в нашому конкурсі тільки один кубок, і ми віддаємо його команді "Хвилюватися немає причин".

Поділитись

Коментарі

Вгору