“ДемАльянс” долучається до створення бази донорів крові

14 квітня 2014, 12:17

"Демократичний Альянс" долучається до здачі крові онкохворим діткам й пропонує усім, хто може допомогти, долучитися до формування бази донорів.

На сьогодні виникла жахлива ситуація з пошуком донорів на тромбоконцентрат для онкохворих дітей. Станція переливання крові активно пропонує «платних» донорів, але кожен з них коштує 470 грн.

"ДемАльянс" просить усіх тих, хто потенційно коли-небудь має бажання та можливість стати рятівником життя, донором, долучитися до бази донорів!

"Демократичний Альянс" наразі формує базу потенційних донорів.

Якщо ви дійсно хочете допомогти, будь ласка, не йдіть хаотично здавати кров. Дуже важливо здати на тромбоконцентрат, він зберігається лише 5 днів і береться тільки під конкретне прізвище хворого. Тому важливо, аби ви зареєструвалися до бази донорів.

Потрапити у базу донорів ви можете перейшовши за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1zJ3R4qQmABZRsPP9R9c7Jypev8E8sfeCv5jAwLq-jfs/viewform або написавши на поштову скриньку активістки Демократичного Альянсу [email protected] (вказати ПІБ, групу крові та вагу) та/або подзвонивши волонтерам Всеукраїнського Благодійного фонду «Долоньки» за телефонами:

Альона – (093) 604 80 55

Світлана – (063) 743 73 74

Тамара – (063) 933 90 95

Поділитись

Коментарі

Вгору