Де на Черкащині ремонтують дороги (фото)

26 березня 2019, 13:40

На Черкащині проводять аварійний ямковий ремонт. За тиждень ліквідували 11,5 тис. кв. м. ямковості

Дорогами державного значення та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування минулого тижня (з 18 по 23 березня) підрядними організаціями Служби автодоріг області ліквідовано майже 11,5 тис. кв. м ямковості та деформацій покриття.

Де на Черкащині ремонтують дороги

Роботи проходили на автошляхах державного значення: М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький Знам’янка, Н-02 /М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук, Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша та Т-24-11 Звенигородка-Катеринопіль-Тальне-Маньківка.

Де на Черкащині ремонтують дороги

Роботи з ямкового ремонту на дорогах Черкащини проводяться холодними і гарячими асфальтобетонними сумішами, а також струменевим методом.

Де на Черкащині ремонтують дороги

Роботи з ліквідації ямковості - це тимчасовий вимушений захід, який застосовується для усунення деформацій покриття, для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування.

Де на Черкащині ремонтують дороги

Із початку 2019 року підрядні організації Служби автодоріг області ліквідували майже 15 тис. кв. м ямковості.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Читайте також: Цьогоріч на Черкащині відремонтують п’ять доріг (перелік) 

Цьогоріч поточні середні ремонти здійснюватимуть на ділянках:

- Н-01 Київ-Знам’янка у межах Смілянського району до Городища.

- Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, в районі Сигнаївки і переїзду, обхід Шполи,  в районах сіл Гереженівка, Доброводи, Гусаково.

- Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук. Мошни, Софіївка, обхід Черкас (від поженого училища і до Геронимівки) і потім до повороту на село Руська Поляну та виходу на трасу Н16

- М-05 Київ-Одеса, від кордону з Київською областю і за Жашків.

Також на а/д М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка буде проведено реконструкцію шляхопроводу через залізничну колію в Христинівському районі.

Коментарі

Джордж сказав:

“Роботи з ліквідації ямковості – це тимчасовий”
Нема нічого більш постійного, як тимчасове))

Вгору