Дахнівчани вимагають у перевізника не возити їх як “шпроти в банці” (відео)

23 вересня 2015, 20:49

Мешканці черкаського мікрорайону Дaхнівка потерпають від проблем з транспортом. Кожного робочого дня у годину пік маршрутки переповнені. Окрім того 14-й маршрут, кажуть дахнівці, не відповідає потребам людей. Перевізники ж запевняють: ситуація під контролем і після її вивчення, вони знайдуть варіант, який задовольнить обидві сторони, інформує ЧСН.

Сонце потроху сходить, сходяться і пасажири. Якщо до сьомої ранку людей небагато, то ближче до години пік, коли усі поспішають на роботу, збирається натовп. Автобусам інших маршрутів, які їдуть з ближніх сіл повз зупинку, зупинятися і брати пасажирів тут заборонено.

Відвозять і привозять людей з Дахнівки автобуси 14-ого маршруту. Перевізник каже: чув про нарікання мешканців мікрорайону, тож уже тиждень вивчає ситуацію. Поки що, каже Петро Копієвський, не бачить проблеми.

Згадані додаткові маршрути у годину пік теж наповнені людьми під зав’язку.

Дахнівці просять перевізника не вигадувати велосипед, вони пропонують, щоб один автобус ходив до цієї зупинки біля п’ятиповерхівок, а інший забирав пасажирів у центрі мікрорайону.

Вгору