“Дачу Андреєва” здали в оренду за 44,5 тисячі гривень

20 квітня 2015, 12:21

1

15 квітня відбулося засідання конкурсної комісії із передачі в оренду комплексу будівель за адресою вул. Мендєлєєва, 4 (так звана «дача Андреєва») загальною площею 626,9 м² терміном на 5 років із правом продовження договору оренди згідно чинного законодавства України. На разі балансоутримувачем комплексу будівель є комунальне підприємство «Готельний комплекс «Дніпро» Черкаської обласної ради.

Нагадаємо, що рішенням обласної ради від 21 січня цього року надано дозвіл обласному КП «Готельний комплекс «Дніпро» на передачу в оренду цього комплексу.

Згідно з умовами, до конкурсу були допущені претенденти, які виконали всі вимоги, зокрема: надали пропозиції до проекту договору оренди із зазначенням мети оренди та виду діяльності відповідно витягу із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; згодились сплатити авансовий платіж у розмірі орендної плати за шість місяців до підписання договору оренди; а також компенсувати витрати, зазнаних роботодавцем на здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди, витрат на публікацію оголошення про конкурс тощо. Стартовий розмір оренди визначено у сумі 40 751 тис. грн. на місяць.

За інформацією членів комісії, на адресу КП «Готельний комплекс «Дніпро» надійшли пропозиції від двох приватних підприємств та одного товариства з обмеженою відповідальністю. Після розгляду пропозицій потенційних орендарів, матеріали і пропозиції одного із претендентів виявилися такими, що не відповідають умовам конкурсу, про що його було повідомлено на початку засідання комісії.

Між двома іншими, після узгодження суми оренди, визначився переможець. Ним стало ПП «Міськбуд-плюс», що запропонував ставку по оренді у сумі 44 500 тис. грн. на місяць, інформує прес-служба Черкаської облради.

Коментарі

Вгору