Cмілянський осередок «УДАР» проігнорував страйк, який ініціювала власна партія на Черкащині

13 лютого 2014, 16:55

 

Сьогодні, 13 лютого, за ініціативи обласної політичної партії «УДАР», на Черкащині проходить страйк, який запланований с 11-00 до 12-00 годині. 

Нагадаємо, що за повідомленням ініціаторів, ті у кого немає змоги прийти на Соборну площу міста Черкас, а також жителі області, можуть страйкувати на робочому місці технічною перервою з 11.00 до 12.00 години.

Смілянський Євромайдан підтримав проведення страйку та оголосив зібрання у цей час біля міськвиконкому у центрі міста, пише "Сміляночка".

«Сміляночка» провела власне дослідження, та виявила, що під час страйку у Смілі не було жодного офіційного представника смілянського осередку «УДАР». Після певних зусиль, звернувшись до присутніх, вдалось дізнатись, що на зібранні присутня лише одна людина, яка є членом політичної партії «УДАР». Однак у приватній розмові чоловік повідомив, що присутній на заході за власної ініціативи, оскільки є активістом смілянського Євромайдану і не пов’язує це з його партійністю.

На прохання інтернет-видання, він зателефонував одному із керівників місцевого осередку партії, та після спілкування повідомив, що ніяких заходів смілянський «УДАР» на сьогодні не планував.

Поділитись

Коментарі

Владимир сказав:

видимо решили не брать в этом театре абсурда, не смотря на то, что приказ пошел от их будущего президента Кличка… который отлично продемонстрировал всей стране, какой из него “лидер”… если он сейчас не смог ни объяснить цель, ни организовать протест, то что дальше будет? как же дальше он будет “бороться”?

Вгору