Чиновниця управління Держпраці в Черкаській області попалася, отримавши хабар

12 січня 2020, 11:02

Судитимуть службову особу управління Держпраці в Черкаській області, яка обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди. Вона отримала від ректора спортивного закладу 10 тисяч гривень за позитивне вирішення результатів проведення позапланової перевірки.

Перевірку проводили щодо дотримання законодавства про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю в одному з спортивних закладів Черкаського району. Службова особа склала та видала офіційний документ (акт перевірки), до якого внесла завідомо неправдиві відомості щодо результатів перевірки, засвідчила документ власним підписом, надавши йому статус офіційного, після чого передала ректору спортивного закладу.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

За вчинене їй загрожує від 2 до 4 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

За інформацією Прокуратури Черкаської області

Коментарі

тоня сказав:

а скільки невловимих?

Лилия сказав:

Цікаво, а що буде далі… Ох, непереможна корупція!

Вгору