Чиновниця спростувала чутки про закриття реабілітаційного відділення у Черкаській обласній лікарні

19 грудня 2020, 13:59

Фото з відкритих джерел

У соціальній мережі з'явився допис про те, що одне з відділень Черкаської обласної лікарні припиняє свою діяльність, а понад 20 пацієнтів, які там знаходяться, залишаться просто на вулиці. Однак чиновниця спростувала цю інформацію.

Учора черкащанка Наталія Ткаченко написала в одній із черкаських спільнот, що реабілітаційне відділення у Черкаській обласній лікарні зачиняють.

- Єдиний в області та за її межами заклад, у якому людям справді допомагають стати на ноги. У зв'язку з цим більше 20 пацієнтів, які нездатні рухатися самостійно, будуть "викинуті" на вулицю, бо перевести їх нікуди, - обурилася черкащанка у дописі.

Однак заступниця очільника ОДА Лариса Кошова спростувала інформацію про закриття відділення.

- Ця інформація - неправдива. Відділення, яке складається зі стаціонарної, амбулаторної частин та реабілітації пацієнтів в інших відділеннях продовжує працювати. Однак тимчасово призупиняє роботу лише його стаціонарна частина. Зумовлено це постановою Кабміну, яка забороняє планові госпіталізації в Україні у зв’язку з пандемієї коронавірусу. Водночас використовуватиметься відділення для ургентних випадків. Якщо пацієнт поступає в невідкладному стані, то допомога надаватиметься йому відразу, - зазначила Лариса Кошова.

Відтак лікарі, зокрема фізіотерапевти і ерготерапевти, продовжуватимуть надавати допомогу хворим, які лежать в інших відділеннях чи поступили екстрено.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору