Через відсутність дороги в одному з мікрорайонів Черкас автобуси відмовляються туди їхати (фото, відео)

19 грудня 2020, 12:01

Черкащанка Катерина Мельніченко запросила міського голову приїхати своїм автомобілем на вулицю Сурікова. Від ранку п'ятниці курсувати тією ділянкою відмовився автобус, який раніше доїжджав до "недодороги".

Адміністрація ПрАТ "Черкасиавтотранс" пояснила, що "доїзд" до бездоріжжя припинили через надзвичайно поганий стан дороги - автобуси з газобалонним обладнанням не можуть їздити через той відрізок шляху.

- Відсьогодні «вісімка» перестане їздити до кінцевої зупинки «Об‘їздна» у зв‘язку з відсутністю дороги. Так, саме відсутністю. Декілька років поспіль черкащани, які живуть в цьому районі, неодноразово зверталися з проханням відремонтувати цей невеликий участок шляху. Вони перекривали дорогу, писали звернення, викликали телебачення, але все марно. І ось знову: перевізник відмовляється пускати сюди свої автобуси. Його можна зрозуміти: він не хоче «вбивати» свій транспорт, - розповідає Катерина Мельніченко.- Анатолію Васильовичу, запрошуємо Вас на власному автомобілі проїхатися не тільки центральними вулицями Черкас, катаючи молодят, а й вулицею Сурікова. І подивитися, в якому стані перебуває недодорога. Як дітям, які кожного ранку їздили до школи, тепер добиратися до неї? Як людям їздити на роботу, якщо маршрут № 8 відмінили, а перевізники з сусідніх сіл їх не беруть, тому що дозволені тільки сидячі місця і вони просто не поміщаються? - обурюється черкащанка.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Рада підтримала штрафи для підприємців за допуск людей без масок у приміщення і транспорт.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору