Чиновників Золотоніської міськради судитимуть за розтрату коштів навчального закладу

15 січня 2020, 14:31

Чиновники уклали договір із фірмою про закупку штучного покриття для спортмайданчика за завищеною ціною. Через це навчальний заклад отримав збитків на суму близько 120 тис грн, – повідомляють в Прокуратурі Черкаської області.

Під час моніторингу державних закупівель прокуратура встановила, що влітку 2019 року між відділом освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради та господарюючим суб’єктом укладено договір купівлі-продажу фурнітури та штучного покриття (спортивної трави, піску, гумового гранулянту) для спортивного майданчика на загальну суму майже 580 тис. грн, які було перераховано товариству за зазначений товар.

Однак правоохоронці проаналізували сайт виробника та офіційного дистриб’ютора і виявили, що реальна вартість спортивної трави визначена за очевидно завищеною ціною, в результаті чого навчальному закладу завдано збитки на суму близько 120 тис. грн.

Наразі досудове розслідування триває, у справі проводяться необхідні слідчі дії, встановлюється точна сума завданих збитків.

Коментарі

Вгору