Чиновника покарали за гучний концерт у центрі міста

25 серпня 2017, 11:27

Концерт Молодь.ua, що відбувся у День Незалежності на площі ТРЦ Хрещатик-Сіті, закінчився викликом до Патрульної поліції міста Черкаси. Підставою для цього стала гучна музика під час виступу Dj Tapolsky, що мав закінчитись о 22:00, а затягнувся до 23:15, інформує "Інфоміст".

Спочатку патрульні хотіли скласти постанову на самого діджея-АТОвця з Києва Анатолія Тапольського. Проте вину взяв на себе відповідальний з боку мерії чиновник Сергій Воронов.

Постанову про адміністративне порушення на начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту, депутата обласної ради від “Свободи” Сергія Воронова склали вже після концерту. Як свідчить документ, Воронов порушив ст. 24 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя”.

Під час спілкування з патрульними він визнав свою провину і зрештою відбувся попередженням. За словами працівників поліції, зі скагами на гучну музику до них зверталися перехожі, а також жителі прилеглих будинків.

Cocos сказав:

“Тополь головой качает, Тополь много не знает…”
Короче нормальным пацанам, не дали драмчик вдоволь послушать.

клоуны сказав:

смешно. То что в День независимости весь город УТОПАЛ В МУСОРЕ-никого не оштрафовали? Нет состава преступления? За то, что на весь бульвар Шевченка от депота до центра в праздничный день вывешен был аж ОДИН государственный флаг на стоматполиклинике, никто не хочет ответить? Чьи это косяки-Малищук или Бондаренко? Бездельники и тупицы

Вгору