Чиновник побачив помилку у назві зупинки в Черкасах

10 листопада 2014, 16:51
Фото: Олександр Давиденко/Facebook

Фото: Олександр Давиденко/Facebook

Начальник управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Олександр Давиденко написав службову записку меру міста Сергію Одаричу з приводу помилки у назві зупинки громадського транспоруту "вул. Героїв Сталінграду".

Про це він повідомив у Facebook.

"Довожу до Вашого відома, що спеціалістами управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради зафіксовано граматичну помилку у назві зупинки громадського транспорту «вул. Героїв Сталінграду».

Власником зупиночного комплексу є ТОВ «Фірма «МІГ». Зупинку та рекламу назви зупинки розміщено відповідно до п. 1 рішення Черкаської міської ради від 21.10.2005 № 8 - 605, яким погоджено товариству з обмеженою відповідальністю «Фірма «МІГ» місця розташування торгових павільйонів по продажу продовольчих товарів у комплексі із зупинкою громадського транспорту за адресою по вул. Героїв Сталінграду, зупинка «вул. Героїв Сталінграду».

Відповідно до правопису української мови необхідно писати вул. Героїв Сталінграда.
Адміністрація ТОВ «Фірма «МІГ» відмовляється вносити зміну в назву зупинки в зв’язку з тим, що всі роботи виконані відповідно до проектної документації та рішення Черкаської міської ради.

Прошу дати відповідне доручення щодо внесення змін в рішення Черкаської міської ради від 21.10.2005 № 8 - 605 замінивши слова вул. Героїв Сталінграду на вул. Героїв Сталінграда.

Поділитись

Коментарі

Вгору