Чигиринські медики незаконно використовували наркотики

21 березня 2014, 15:20

Органами прокуратури області проведено перевірки щодо додержання законодавства у сфері охорони здоров’я, інформує прес-служба відомства.

Так, в ході перевірки прокуратурою Чигиринського району встановлено, що службові особи комунального закладу «Чигиринський центр первинної медико-санітарної допомоги» в період з січня по лютий 2014 року без передбаченого законом дозволу придбали, зберігали та використовували наркотичні засоби.

За результатом перевірки прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 320 КК України (порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів).

Також прокуратурою міста Черкаси встановлені порушення в лікувально-профілактичних закладах, зокрема відсутність в окремих поліклініках відповідної ліцензії, у зв’язку з чим хворих, які потребують знеболення наркотичними засобами, доводиться направляти до інших лікувальних закладів.

Допускалися також порушення при видачі документів, які засвідчують тимчасову непрацездатність.

Крім того, в одному з медичних закладів виявлено недотримання процедури укладення договорів оренди комунального майна, що перебуває на його балансі.

На усунення виявлених порушень прокуратурою внесені подання на адресу департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради, а також керівникам усіх поліклінік міста та КНП «Перша Черкаська міська лікарня» ЧМР.

Довідково: протягом поточного року за результатами прокурорських перевірок у вказаній сфері зареєстровано 2 кримінальні провадження, скасовано 3 незаконні акти, внесено 49 подань, до відповідальності на даний час притягнуто 10 посадових осіб.

Вгору