Чверть мільярда гривень зарплати виплатили працівникам Черкаської міськради за минулий рік

01 лютого 2024, 16:13

У 2023 році на зарплати всіх працівників Черкаської міської ради з бюджету витратили понад 250 мільйонів гривень. Частина з цієї суми - премії та надбавки.

Такі інформацію надали у міськраді, відповідаючи на запит журналістів Про все.

У січні минулого року загальний зарплатний фонд складав 20,5 мільйонів гривень. У грудні - 31,3 мільйонів гривень. У ці ж місяці на премії виділили 9 мільйонів 740 тисяч та 13 мільйонів 128 тисяч відповідно. Всього за 2023 рік на зарплати витратили трохи більше 252 мільйонів гривень, із них на преміювання працівників ЧМР пішло 124 мільйони 330 тисяч гривень.

Працівникам ЧМР із керівного складу в загальному за січень минулого року нарахували 9 925 412 гривень. Тобто, половину заробітного фонду за цей місяць витратили на керівництво. Водночас якою була зарплата міського голови Черкас та його заступників, у відповіді на запит не вказали.

Спеціалісти різних департаментів, в середньому, на початку цього року мали зарплату від 23 тисяч до 29 тисяч гривень. Найменша "середня" оплата праці - 23 282 гривень - у спеціалістів департаменту освіти та гуманітарної політики. Найбільше отримали спеціалісти управління інспектування - 29 044 гривень.

Станом на 10 січня 2024 року у виконавчих органах Черкаської міської ради офіційно працевлаштовано 629 осіб. На керівних посадах у виконавчих органах Черкаської міської ради працює 179 осіб. Деякі з них, пояснюють в міськраді, є також заступниками керівників – наприклад: заступник директора департаменту–начальник управління. На посадах заступників керівників у виконавчих органах Черкаської міської ради працює 68 осіб.

Також журналісти поцікавилися, скільки водіїв працює у ЧМР, проте там відповіли, що на таких посадах у них немає жодної людини. Водночас водій є в Службі у справах дітей ЧМР. Ще троє осіб працевлаштовані як обслуговуючий персонал.

На запитання, чи планують скорочувати штатну кількість працівників ЧМР, журналісти не отримали відповіді. У міськраді пояснили, що така інформація не є публічною.

Нагадаємо, сьогодні, 1 лютого, на сесії ЧМР депутати підтримали преміювання Анатолія Бондаренка. Як повідомив секретар міськради Юрій Тренкін, зарплата міського голови за січень становила 17 412 гривень. Після прийняття рішення, зарплата буде близько 80 тисяч гривень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Олександр :

А ЗСУ, ВОНИ МЕНШЕ ЗАСЛУЖИЛИ!!!! КОЖНОГО ПОТРІБНО ЗАСУДИТИ, ВИ ЩАС В ОБЛ. РАДІ НІКОМУ НЕ ПОТРІБНІ!!!! СКОРО Я НАЧНУ СВОЮ ОСОБИСТУ СПРАВУ!!!!!!!!!

віталій :

кожну думку треба навчитись доносити до людей,шановний.Не Акайте!

Роман К :

Это что же Бондаренко такое сделал, что почти в пять раз больше будет получать? За какие такие заслуги? А то мы, обычные граждане, почему-то не заметили никаких улучшений в городе. На пенсионеров денег нет, на ВСУ тоже, но на обогащение мэра всегда средства найдутся.

Олексій :

650 рил, що вони там роблять ??? 6 батальйонів сидить у міськраді і протринькують гроші містян

Вгору