Чотирирічного черкащанина прооперували в Туреччині

24 квітня 2017, 12:37

Багатьох українців, особливо після емоційних закликів про допомогу відомого мандрівника Дмитра Комарова та співачки Надії Дорофеєвої, хвилює доля маленького катеринопільчанина Стасика Лисенка, інформує "ВІККА".

Нещодавно, зібравши за три дні понад 110 тисяч доларів, необхідних для лікування, малюка відправили на операцію до Туреччини.

"…один етап уже пройдено – 10 квітня нашому Сонечку зробили операцію, 8,5 годин хвилювань, метань, сліз і молитов… Операція пройшла успішно, але наслідків не вдалося уникнути. У Стаса відняло лівий бік. Лікарі стверджують, що протягом 2-3 тижнів функції відновляться, необхідна постійна присутність, догляд. Хлопчик погано розмовляє. Пухлина відправлена на біопсію. Попередній прогноз лікаря: це І або ІІ стадія раку, у стовбурі мозку пухлина не може бути доброякісною. Результати очікуємо… Після цього буде визначено подальшу схему лікування малюка, можливо доведеться робити ще одну операцію".

Попри складність ситуації й хвилювання за хлопчика, його мама, Юлія Тищенко, теж не забуває про людей, що підтримали її сім’ю, морально і матеріально у скрутну хвилину. На Великдень вона звернулась до всіх із привітаннями та словами вдячності.

Коментарі

Вгору