Чотирьох нардепів з Черкащини не візьмуть у правлячу коаліцію

24 листопада 2014, 11:37

16aa7b5cb7e41ee1aeb9560961e65a12

Екс-регіоналів з Черкащини, народних депутатів Володимира Зубика, Антона Яценка, Валентина Ничипоренка та Геннадія Бобова, які голосували за диктаторські закони 16 січня, відмовилися залучати до коаліції новообраної Верховної Ради 8-го скликання. 

Відповідний пункт про неможливість входження цих депутатів до коаліції Блоку Порошенка та Народного фронту Яценюка прописаний у проекті коаліційної угоди. Те ж саме стосується депутатів, обраних від «Опозиційного блоку». 

Як повідомляє «Українська Правда» з посиланням на проект угоди, з огляду на принципові політичні розбіжності приєднання до коаліції депутатської фракції політичної партії "Опозиційний блок" є неможливим. До складу коаліції не можуть входити народні депутати, які брали участь у ганебному злочинному голосуванні на пленарному засіданні ВР 16 січня 2014 року за пакет диктаторських законів.

Таким чином, з-поміж новообраних депутатів ВР від Черкащини, тільки троє – Олег Петренко, Владислав Голуб, Сергій Рудик – можуть бути членами правлячої більшості. 

Проте це не означає, що екс-регіонали Володимир Зубик, Геннадій Бобов, Валентин Ничипоренко та Антон Яценко не протопчуть інших стежок до нових можновладців.

Цілком очевидно ці екс-регіонали будуть співпрацювати з так званою владою «жити по-новому», але це буде суто кулуарна співпраця та домовленості.

Сама діяльність нової влади – це факт відсутності люстрації щодо депутатів колишніх регіоналів, це можливість дати їм виграти вибори старими ж методами, нерозслідування підкупів і таке інше лише черговий раз засвідчує, що влада таки готова співпрацювати з ними. Але не публічно, а кулуарно, поза коаліційною угодою.

Тим більше, що Володимир Зубик та Антон Яценко вже заявляли, що готові «жити по-новому» і «працювати з новою владою та на благо країни». Так це буде чи ні, побачимо на прикладі недобудованого хмарочоса біля Десятинної церкви в Києві, який нелегально споруджує фірма Зубика. Якщо він стрімко почне рости – значить таки дійсно живемо по-новому…

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору