Чорнобаївські рятувальники та волонтери відправили “гуманітарку” в зону АТО

23 лютого 2018, 22:10

Четвертий рік поспіль рятувальники Чорнобаївського районного сектору обласного управління ДСНС спільно із волонтерськими та громадськими організаціями надають всебічну допомогу як військовим, що виконують свій обов’язок, захищаючи цілісність України в зоні проведення АТО, так і вимушеним переселенцям із Луганської та Донецької областей, пише "Рідна Черкащина".

Черговий транш гуманітарної допомоги, що напередодні зібрали чорнобаївські рятувальники спільно з фахівцями Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту та небайдужим місцевим населенням, вже найближчими днями відправиться для військовослужбовців на Схід країни.

Серед необхідних речей, які вдалось зібрати за кілька днів, бійцям буде доставлено комп’ютерну техніку, теплі речі, засоби особистої гігієни та продукти харчування.

За словами волонтера, співробітника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Миколи Андрієнка, зібрані речі – це не остання допомога постраждалому населенню та бійцям на передову.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору