Чорнобаївські “Вікінги” здобули нагороди на Кубку України з пауерліфтингу

16 жовтня 2018, 15:43

Чорнобаївські "Вікінги" здобули нагороди на Кубку України з пауерліфтингу

З 12 до 14 жовтня у Чернігові, в спортивному комплексі «Хімік», відбувся Кубок України 2018 з пауерліфтингу. З усієї України і навіть Білорусії з'їхалося 265 найсильніших представників цього силового виду спорту, бажаючих проявити свої сили у 390 номінаціях.

Участь в Кубку взяли спортсмени Чорнобаївського спортивного клубу «ВІКІНГ» у складі  п’яти хлопців та трьох дівчат. Більшість з них є вже досвідченими спортсменами, адже брали участь у чималій кількості змагань, і тому їм добре відомий дух суперництва та напруга значимого турніру, до якого важко і серйозно готувалися.

Спортсмени зазначили, що підготовку до Кубка розпочали заздалегідь, оскільки треба було дуже багато чого допрацювати. Адже з кожним роком пауерліфтинг набуває все більшої популярності, і в цьому виді з’являються нові сильні суперники, тому команда старалася скласти їм конкуренцію та, звісно, повернутися додому з гідними результатами.

Чорнобаївські "Вікінги" здобули нагороди на Кубку України з пауерліфтингу

Президент федерації Ukrainian Powerlifting Cammittee Богдан Воробей (на фото зліва), потиснувши руку Григорію Душейку, висловив щиру подяку за безкорисливу допомогу спортсменам СК «ВІКІНГ», і за те, що команда взяла участь у святі сили Кубку України 2018

До Чернігова, аби підтримати свою команду, привітати та надихнути атлетів на нові успіхи, прибув і президент Чорнобаївського спортивного клубу «Вікінг» Григорій Душейко, меценат проведення чемпіонату Світу в м. Києві у листопаді 2018 року.

На церемонії відкриття він, звертаючись до всіх учасників, висловив надію, що спортсмени покажуть гідну безкомпромісну та спортивну боротьбу, яка допоможе визначити найсильнішого, продемонструють блискучу витримку і незламну жагу до перемоги.

- Зичу вам успіхів і впевненості у своїх силах, повної мобілізації внутрішніх можливостей, максимальної концентрації, волі до перемоги, професійного зростання. Бажаю, щоб ви досягли таких результатів, щоб кожен із вас у подальшому гідно представляв нашу країну на чемпіонатах Європи та світу. Здоров’я вам, наснаги, оптимізму і нових яскравих перемог. Слава Україні! - зазначив президент клубу Григорій Душейко.

Після урочистостей розпочалися динамічні та запеклі змагання, які тривали впродовж двох днів. У деяких вікових та вагових категоріях розгорілась небувала конкуренція. На чемпіонаті було встановлено чимало рекордів України, Європи та Світу.

Чорнобаївські "Вікінги" здобули нагороди на Кубку України з пауерліфтингу

Чорнобаївські «Вікінги» взяли участь у 15 вправах та вибороли 8 золотих , 3 срібних , 2 бронзові нагороди, ставши чемпіонами та призерами IV-го Кубку України 2018, і посіли такі призові місця:

Валентин Гонтар, 31 рік (МСМК):

- пауерліфтинг до 82,5 кг. - 1 місце (сума 650 кг);

- пауерліфтинг (абсолютна першість серед всіх вагових категорій) - 2 місце;

- станова тяга до 82,5 кг - 1 місце (262,5 кг);

- станова тяга (абсолютна першість серед всіх вагових категорій) - 3 місце;

Вадим Гришко, 35 років (МСМК):

- екстремальний жим штанги вагою 55 кг - 1 місце (55 повторень);

виконаний норматив КМС з екстремального жиму - підйом штанги на біцепс до 67,5 кг - 1 мiсце (60 кг).

Віталій Раковський, 24 роки (МС):

- підйом штанги на біцепс  до 82,5 кг - 2 мiсце (65 кг);

Олексій Жадько, 27 років :

- пауерліфтинг до 100 кг - 3 місце (сума 555 кг);

- станова тяга до 90 кг - 4 місце (230 кг);

Ярослав Слуцький, 17 років :

- пауерліфтинг до 82,5 кг - 1 місце (сума 410 кг Teen);

- станова тяга до 82,5 кг - 1 місце (150 кг Teen ).

Олеся Кіян, 28 років :

- станова тяга до 56 кг - 3 місце (120 кг).

Руслана Катанова, 15 років : 

- екстремальний жим штанги вагою 35 кг - 1 місце (48 повторень Teen);

- підйом штанги на біцепс  до 67,5 кг - 1 мiсце (25 кг Teen).

Віта Зоря, 13 років:

- екстремальний жим штанги вагою 25 кг - 1 місце (99 повторень Teen);

- виконаний норматив Майстер Спорту Міжнародного Класу (МСМК);

- підйом штанги на біцепс до 60 кг - 1 мiсце (35 кг  Teen);

- підйом штанги на біцепс -абсолютна першість серед всіх вагових категорій- 2 місце;

Виконала норматив Майстра Спорту Міжнародного Класу (МСМК).

- Від участі в Кубку України ми отримали великий заряд мотивацій на наступні змагання, - зазначив капітан СК «ВІКІНГ» Валентин Гонтар. - Адже змагальний дух завжди дає наснагу. Хоча й була дуже важка конкуренція, та результатами я як капітан задоволений. Хлопці й дівчата гідно представили наш клуб. Щиро дякую Григорію Петровичу, Президенту клубу, за велику підтримку учасників команди, за те, що він в нас вірить, переймається і допомагає.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору