Чорнобаївські патрульні проводять рейди серед продавців алкоголю і цигарок

17 грудня 2019, 21:32

Правоохоронці перевіряють, чи не продають неповнолітнім товари, які для них не призначені і пояснюють, торгівцям, чому цього не можна робити, - інформує ГУНП України в Черкаській області.

Поліцейські на території Черкащини продовжують проводити профілактичні рейди серед підприємців щодо заборони продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Співробітники ювенальної превенції Чорнобаївського відділення поліції відвідали місцях продажу алкогольних напоїв та тютюну на Чорнобаївщині, де розклеїли попереджувальні стікери із зазначенням телефону «102» , на який можна сповістити про факт порушення.

Правоохоронці відвідали та поспілкувалися з працівниками місцевих торгових закладів, нагадали їм про заборону продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів. У кожному торговому закладі, де здійснюється продаж алкоголю та тютюну, поліцейські залишили спеціальні наліпки, які нагадують про заборону продажу алкогольних та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору