«Чорна п’ятниця»: як черкащанам встигнути скористатися всіма вигідними пропозиціями з ПриватБанку

22 листопада 2018, 12:18

«Чорна п’ятниця»: як черкащанам встигнути скористатися всіма вигідними пропозиціями з ПриватБанку

Американська традиція досить добре прижилася в Україні і період «шалених знижок» також розпочинається із «чорної п’ятниці». Ба більше, деякі торгівельні мережі проводять таку акційну кампанію три дні із 22 до 25 листопада. Клієнтам ПриватБанку цей день може також принести додаткові вигоди. А щоб ретельно підготуватися до нього та здійснити справді вигідні покупки, у ПриватБанку пропонують декілька порад.

Щодо оплат готівкою

Зокрема, можна скористатися сервісом «оплата частинами».

 

- Майже всі партнери нашого міста підключилися до сервісу «Оплата частинами». Так, нещодавно ми почали співпрацю із гіпермаркетом «Епіцентр». Щоправда поки за допомогою оплати частинами можна придбати лише побутову техніку, але згодом розширимо асортимент, - розповів директор Черкаського Головного Регіонального Управління АТ КБ ПриватБанк Віктор Шуршин.

«Чорна п’ятниця»: як черкащанам встигнути скористатися всіма вигідними пропозиціями з ПриватБанку

Для того, щоб скористатися цією пропозицією, не потрібно ніяких довідок і документів. Варто лише придбати товар у магазині-партнері ПриватБанку й оформити кредит із виплатою частинами на потрібний час, але максимум до двох років. В такому разі черкащани не сплачуватимуть ніяких відсотків, першочергових внесків, а лише кошти за товар. До речі, на сайті «chast.pb.ua» можна дізнатися свій ліміт з сервісу “Оплата частинами”, переглянути перелік магазинів, в яких можна придбати на виплат тощо.

- Під час «чорних знижок» люди можуть зробити декілька покупок. Для цього подивіться умови акцій у відповідній торгівельній мережі і вперед. Якщо ж коштів не вистачить, то в нагоді стануть послуги ПриватБанку, - додав Віктор Шуршин.

Такі послуги досить популярні серед черкащан. Зокрема,  минулого року за одну «чорну» добу обсяг продажів товарів у кредит виріс удвічі порівняно з середньодобовим показником і досяг 53 млн грн.

Найбільш «витратними» виявилися розпродажі в мережі електроніки та побутової техніки, де середній чек у «чорну п’ятницю» досяг 3 100 грн. На розпродажах у взуттєвих магазинах українці в середньому витратили по 2 100 грн, на спортивні товари – 1 500 грн, а в магазинах одягу в день розпродажів середній чек становив 1 250 грн.

Вигідні умови під час покупок через інтернет

Для тих, хто переважно користується оплатою через інтернет, фахівці ПриватБанку також сформували кілька порад.

Зокрема, не варто забувати про кредитний ліміт на платежі через мережу. Тобто за календарний місяць власники карток можуть витратити на інтернет-покупки певну суму. Встановити або змінити інтернет-ліміт можна в Приват24 (меню “Мої рахунки > Керування карткою/рахунком > Оплата в Інтернеті”).

Також у деяких інтернет-магазинах можна розраховуватися за допомогою Apple Pay. Зокрема, йдеться про ті компанії, які користуються платіжними сервісом LiqPay. Тобто клієнти українських мережевих магазинів можуть оплачувати покупки через Apple Pay в браузері Safari на iPhone або будь-якому Mac, що не старіший 2012 року випуску. Також на комп’ютері має бути встановлена система macOS Sierra, а під час покупки варто підтверджувати платіж зі свого iPhone 6 або більш нової моделі, чи відразу з Apple Watch, а також дотиком до Touch ID на нових MacBook Pro та MacBook Air.

Коментарі

Вгору