Чому відбуваються “облави”: у Сухопутних військах пояснили примусове вручення повісток

16 серпня 2022, 18:30

Начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач погоджується, що в деяких випадках вручення повістки виглядає як покарання – наприклад, коли їх дають тим, хто порушив комендантську годину, і тим більше, коли такого військовозобов’язаного викрили в нічному клубі, пише Liga.net.

"Можливо, це й виглядає як покарання. Але це не покарання. Просто деякі начальники територіальних центрів, скажімо так, шукають найефективніший спосіб вручити повістку. Ми ж не йдемо на рибалку в місце, де не ловиться риба? Так і тут. Тим більше, те, що людина перебувала в нічному клубі та порушила комендантську годину, не означає, що вона не свідома, має погані моральні якості або взагалі злочинець. Це може бути абсолютно адекватна людина. Просто не вона сама прийшла в територіальний центр, а її запросили", - зазначив він.  

За його словами, те саме стосується чоловіків, які ще навесні евакуювалися на захід країни. Горбач говорить, що за статистикою, таким людям вручили в рази менше повісток, ніж тим, хто зареєстрований в західних областях.

"Хоча суб’єктивні враження можуть бути іншими", - резюмував він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грали в покер – отримали повістки: у Черкасах викрили підпільний гральний заклад

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

О.І. :

Це й виглядає як покарання. Але це не покарання. …Хоча суб’єктивні враження можуть бути іншими”
Мда…

Вгору