Чоловік відомої черкаської танцівниці підкорив свою кохану сальсою

11 лютого 2015, 07:43

1

Про кохання можна говорити безкінечно… Кожна історія любові вчить нас чомусь новому, дарує різнобарвні емоції й безцінний досвід. А чого навчило це почуття наших співрозмовників? in.ck.ua пропонує вам 3 з 9 історій з життя, яка доводить, що кохання може бути різним, але завжди прекрасним.

Юлія Тюріна, керівник Dance Center

Зі своєю другою половинкою ми познайомились у спортзалі. Я працювала у спортклубі інструктором з танців, а він був тренером-інструктором у тренажерці. На той час я з Русланом була знайома заочно, адже він лише нещодавно прийшов працювати. Одного дня я запросила його на Salsa Open air. Він погодився, для мене це стало несподіванкою. Зважаючи на те, що Руслан не любить танцювати і не знає рухів, старався все повторювати. Коли зустрічаєш свою другу другу половинку, не задумуєшся, як воно все відбувається. Так само і в нас... Із дня Salsa Open air ми разом.

На Новий рік Руслан зробив мені пропозицію: ми святкували новий 2015-й у ресторані з моїми колегами. Пробили куранти, і всі почали обмінюватися подарунками, Руслан дістав обручку і запропонував одружитися. Я сказала, що подумаю. Тиждень його мучила, а потім погодилася. Разом ми вже 1.5 року.

Ми з Русланом розвиваємося як разом, так і окремо. На початку стосунків я прочитала цікаву книжку «Успехология любви» Миколи Курдюмова, дала її і Руслану. Ми керуємося порадами цього посібника: стосунки будуємо на чесності, відкритості, не ставимо рамки один для одного...

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору