Члени виконкому знову не дозволили розміщувати ярмарок на площі 700-річчя

29 січня 2019, 10:45

Члени виконачого комітету не проголосували за продовження терміну дії розміщення ярмарку із продажу сільськогосподарської продукції та її переробки на площі 700-річчя до першого травня. 

Заступниця міського голови Людмила Бордунос висловила думку, щоб дозволити людям продавати там сільгосппродукцію до зазначеної дати.

Проте інший заступник Ігор Коломоєць зауважив, той факт, що представники ринку самостійно облаштують торгові місця досить сумнівний.

- Щоб не було так, як сталося із ринком на Гоголя, коли ми гроші виділили, а вони сказали, що все робили самі, і міський бюджет уже два роки не отримує ні копійки, - додав Коломоєць.

Нагадаємо, члени виконкому не продовжують термін дії ярмарку, аргументуючи це тим, що торгівля там не впорядкована і відбувається в антисанітарних умовах.

- Там продається не лише сільгосппродукція, як мало би бути, а все: від клейонки до білизни. Ці речі разом із продуктами харчування продаються в антисанітарних умовах "із землі". Торгівлю треба упорядкувати, інакше бюджет і надалі не отримуватиме податків, а споживачі будуть не захищені, - сказав заступник міського голови Юрій Ботнар.

Коментарі

Ирина сказав:

Хочу сказать, по перше, всім , у кого є очі, відомо, що тротуарної плитки на базарі на площі 700-річчя немає, незрозуміло для чого це фото. По друге, шановні депутати, невже базар на площі 700-річчя – це є сама велика проблема? Чому б вам не зайнятися дійсно важливими проблемами такими, як тарифи, економика, дороги, створення робочих місць ? , Чому знущатися з людей, створюваті їм проблеми – є ваше улюблене зайняття?

Вгору