У Черкасах не продовжили термін дії ярмарку на площі 700-річчя

15 січня 2019, 10:32

У Черкасах не продовжили термін дії ярмарку на площі 700-річчя

Термін дії ярмарку із продажу сільськогосподарської продукції та її переробки, який розташований на площі 700-річчя Черкас, не продовжили на 2019 рік. Річ у тім, що торгівля там не впорядкована і відбувається в антисанітарних умовах.

- Там продається не лише сільгосппродукція, як мало би бути, а все: від клейонки до білизни. Ці речі разом із продуктами харчування продаються в антисанітарних умовах "із землі". Торгівлю треба упорядкувати, інакше бюджет і надалі не отримуватиме податків, а споживачі будуть не захищені, - сказав заступник міського голови Юрій Ботнар.

Також член виконкому зазначив, що вони проаналізували площу 700-річчя і виявили, що потрібно збільшити кількість яток для продажу, щоб припинити торгівлю "із землі". Якщо дозволити там продавати лише людям, які виробляють сільгосппродукцію, то цих яток потрібно не так і багато. Це дасть змогу не перетворювати ярмарок на стихійну торгівлю.

Представник черкаських ринків із зали засідання виконавчого комітету обурився, що цьогоріч хочуть заборонити підприємцям здійснювати торгівлю на цій площі.

- Підприємці, які виробляють продукцію, а не прекупи, мають право на впорядковану торгівлю на цій площі, - додав Ботнар.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору