Члени виконкому знову ігнорують засідання

24 листопада 2015, 10:24

173-1024x7681

Члени виконавчого комітету Черкаської міської ради знову проігнорували засідання. Для кворуму не вистачило одного представника. 

Як у коментарі "Про все" повідомив перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тарас Хвиль, причина цього - відсутність дисципліни у членів виконавчого комітету від громадськості, які досить часто приходять на засідання невчасно, або взагалі ігнорують їх.

- Це вже другий раз за останній час виконком не відбувся. Це буває не так часто насправді. Але систематично на засідання ходить лише Роман Ганзевич. Решта дозволяє собі прийти через раз або невчасно. Регулярно ми когось чекаємо 5-10 хвилин. Вони постійно кажуть, що чимось зайняті. Сьогодні зібралося 7 осіб для роботи не вистачило одного, але усього ж у виконавчому комітеті 13 членів, - прокоментував Тарас Хвиль.

Він вважає, що наступного разу громадськість, яка направляє своїх представників у виконком, повинна більш ретельно до цього поставитись і подати кандидатури відповідальних людей.

- Хоч представники від громадськості дуже зайняті і виконують багато роботи у місті, засідання виконкому не менш важливі для Черкас. - наголосив перший заступник міського голови.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору