Четверо канівських міліціонерів їдуть у зону АТО

20 жовтня 2014, 17:45

ато

Четверо канівських міліціонерів Сергій Ждан, Олександр Максимович, Анатолій Горбач і Олег Дядюн у складі зведеного загону УМВС в Черкаській області відправляються цими днями на схід країни в зону проведення АТО, інформує «Дніпрова зірка».

Оскільки Канівський міський відділ міліції не забезпечений військовими засобами індивідуального захисту, начальник відділу Олександр Штейман через соціальні мережі звернувся до благодійної органі-зації «Сестри Перемоги» з проханням допомогти придбати сучасну амуніцію для канівських бійців-міліціонерів. Волонтери відгукнулися на запит Олександра Штеймана і чотири комплекти сучасної військової амуніції вже доставлені до Канева.

Сучасні кевларові шоломи італійського виробництва, бронежилети 5-го рівня захисту, тактичні окуляри, наколінники й налокітники для чотирьох бійців Канівського відділу міліції (вартість переданої амуніції становить близько 42 000 грн) передала координатор благодійного фонду «Сестри Перемоги» Юлія Джугастрянська.

Дівчина розповіла, що їхня волонтерська організація розпочала діяльність під час Майдану. Тепер волонтери допомагають військовим частинам, зокрема, 72-й окремій аеромобільній бригаді (м. Біла Церква), 95-й окремій аеромобільній бригаді (м. Житомир), 79-й окремій аеромобільній бригаді (м. Миколаїв), 8-му армійському корпусу (м. Житомир) та іншим військовикам.

Сергій Ждан прийняв амуніцію з рук Юлії Джугастрянської, оглянув шолом, окуляри, бронежилет. Вже через кілька днів він одягне ці речі, змінивши інших черкаських міліціонерів на блокпостах у зоні АТО. Може, саме цей шолом і бронежилет збережуть життя 37-річному канівцю.

– Не хвилюйтеся, живим у полон не здамся, – оптимістично жартує Сергій Ждан.

Він з колегою вже пройшов навчання на полігоні, де згадав усе, чому колись навчали в армії. Ще двоє канівських міліціонерів готуються до відрядження у зону АТО, перебуваючи на навчаннях.

– Я вдячна кожному бійцю, який воює зараз на сході, – говорить Юлія Джугастрянська, – бо якщо ми не зупинимо ворога там, то вже завтра він може прийти під наші вікна. І кожен з нас, хто залишається вдома, несе відповідальність за тих хлопців і чоловіків, які воюють за нас і нашу країну. Канівським міліціонерам бажаю одного  – повертайтеся живими!

Коментарі

Вгору