Чернігівський волонтер передав Смілянському товариству сліпих два тифлозасоби

01 серпня 2017, 17:14

Волонтер із Чернігівської області Дмитро Шакал віднайшов можливість передати для Смілянського УТОС два тифлозасоби – МР3-плеєри, повідомляє "Сміла.City".

- Тифлозасоби – це технічні засоби для інвалідів з вадами зору та слуху. Зокрема, для інвалідів з вадами зору вони озвучені, - пояснює голова правління Смілянської первинної організації Українського товариства сліпих Наталія Ромащенко. – На жаль, в Україні поширено лише 4 тифлозасоби: тростина, годинник, магнітола і взуття. Тим часом у світі інваліди користуються більш як 200 видами тифлозасобів. В Україні для сліпих  людей навіть ще немає озвучки для комп’ютера і телефону, а ті програми, які скачані із за кордону неякісні.

Волонтер із Чернігівщини Дмитро Шакал передав у Смілянський  УТОС 2 таких плеєри із записами Біблії українською мовою в перекладі І. Огієнка, яку читають народні артисти України. Завдяки турботі цього волонтера, інваліди із задоволенням послухають Слова Вічної Книги. Наталія Ромащенко передала ці пристрої тотально незрячим  - Віктору Маслюку і Сергію Дяченку.

Коментарі

Вгору