“Черкасиводоканал” захищатиме свою ділову репутацію в суді

19 жовтня 2014, 14:46

водоканал

Останнім часом почастішали інформаційні нападки на комунальне підприємство з боку керівництва ПАТ "Азот". Так, у місцевих ЗМІ один за одним з’являються матеріали про те, що "Черкасиводоканал" не розраховується з "Азотом" за очищення стоків, а також відверті звинувачення у крадіжці цих коштів посадовцями комунального підприємства. Такі матеріали розміщені у ЗМІ як політична реклама (подекуди немаркована). Як відомо, президент ПАТ "Азот"Валентина Жуковська балотується в народні депутати України по виборчому округу № 194, інформує прес-служба установи.

Директор "Черкасиводоканалу" вважає всі ці звинувачення надуманими, а також такими, що шкодять діловій репутації та іміджу підприємства.

– Останні кілька років "Черкасиводоканал" сплачував "Азоту" щонайменше півмільйона гривень щомісяця за очищення стоків, – наголошує Сергій Овчаренко. – Ця сума відповідала можливостям комунального підприємства, а саме розраховуватися за цю послугу за встановленим державою збитковим тарифом. Вартість очищення стоків, передбачена цим тарифом, була більш аніж удвічі нижчою за ту, що самовільно встановила адміністрація приватного підприємства. Хоча діяльність ПАТ "Азот" є ліцензованою, і ціну на його послуги має затверджувати спеціальний державний орган. Через це у "Водоканалу" нині судова тяганина з "Азотом".

На сьогодні комунальне підприємство, відповідно до нових тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, які встановив національний регулятор, 100% розраховується з "Азотом" за очищення стоків. А це – щомісяця понад 3 мільйони гривень.

– Зважаючи на все це, мені незрозуміло, з якою метою особа, яка збирається стати народним депутатом і бути голосом народу, зводить наклеп на комунальне підприємство, – зауважує директор"Черкасиводоканалу". – Тому для захисту честі, гідності, ділової репутації та іміджу нашого підприємства ми готуємо позов до суду.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору