Черкаські розробники збирають гроші на перший український розумний годинник

19 жовтня 2014, 14:01

smile-smartwatch

На Indiegogo стартувала кампанія черкаських розробників .klatz - вони збирають $ 140 000 на перший український смартвотч.

Дмитро Гончаренко та Роман Яровий анонсували свій концепт ще в квітні 2014 року, однак не поспішали запускати кампанію, поки не буде готовий прототип. Продукт .klatz принципово відрізняється від годинника, які пропонують топові бренди на кшталт Apple, Samsung та інших, - пише AIN.UA.

У .klatz «розумний» не тільки циферблат, але і ремінець. На екран смартвотча виводяться різного роду повідомлення, як це передбачено в уже існуючих моделях (український смартвотч сумісний з мобільними пристроями на iOS і Android), однак .klatz можна використовувати не тільки як годинник, але і як телефон - для здійснення дзвінків і обміну текстовими повідомленнями . А якщо пристрій знято з руки, воно продовжує працювати як годинник і будильник.

Спочатку розробники .klatz планували запускати кампанію на Kickstarter, проте у результаті все-таки вибрали Indiegogo. «На це є кілька причин: продукти на Indiegogo збирають не менше, ніж на Kickstarter, при цьому сама система простіше і більш дружня до користувачів. Ну, і тут ми гарантовано потрапимо в розсилку і на першу сторінку, в той час як на Kickstarter можна і загубитися», - пояснив СЕО .klatz Дмитро Гончаренко.

Смартвотчі планують виготовляти в різних кольорах і розмірах, оскільки ремінець є продовженням екрану і не регулюється. Цікаво, що розробники обіцяють як мінімум тиждень дуже активної роботи .klatz без підзарядки. За їх словами, такий тривалий заряд забезпечується акумулятором 600 МА для браслета розміру М і 1200 МА для браслета XL. А ще творці анонсували в .klatz функцію відстеження жестів і голосове управління для Siri і Google Now.

Виконано .klatz в стильному мінімалістичному дизайні. У браслета цільний алюмінієвий корпус та LED-екран з роздільною здатністю 12 * 32 мм. Легкий, але міцний алюмінієвий корпус захищає .klatz від подряпин і пошкоджень. Внутрішня поверхня браслета виконана з гіпоалергенних матеріалів.

Поділитись

Коментарі

Вгору