«Черкасиводоканал» покращив процес підготовки води для міста

16 жовтня 2015, 09:48

2015-10-16

Технологічний прорив у питанні покращення якості питної води здійснили черкаські водоканалівці. На Дніпровські водоочисній станції удосконалено процес амонізації води. Відтак на комунальному підприємстві модернізували реагентне господарство та впровадили новий реагент – сульфат амонію.

Про це повідомляє прес-служба КП "Черкасиводоканал".

Головний технолог водного підприємства Олександр Гончаренко пояснює, нині вдосконалено таку технологічну ланку водопідготовки як амонізація – один із ефективних прийомів уповільнення процесу утворення хлорорганічних сполук при хлоруванні води. Це дозволяє зв’язувати активну частину хлору і цим же зменшувати об’єми використання хлору. Раніше для цього на підприємстві використовували аміачну воду, відтепер – сульфат амонію, який дає змогу автоматизувати процес амонізації та безпечний в експлуатації.

– Віднині «Водоканал» перейшов на більш безпечний  та якісний продукт для амонізації. Відповідно для цього було розроблено проект модернізації,  закуплено та змонтовано спеціальне обладнання, – зазначає директор «Черкасиводоканалу» Сергій Овчаренко. – Ми вже провели тестові випробування і обладнання, і реагенту, й отримали позитивні результати.

Сергій Овчаренко стверджує, що комунальне підприємство здійснило ще один крок до поліпшення якості питної води.

– Ми повинні подавати якісну, стабільно чисту та безпечну для здоров’я черкащан питну водичку! – наголошує очільник «Водоканалу»

Коментарі

Вгору