“Черкасиводоканал” купив проливну установку за гроші міського бюджету

27 грудня 2016, 21:15

dscf4745

Депутатський корпус виділив кошти з міського бюджету на придбання проливної установки для КП "Черкасиводоканал", яка використовується при повірці лічильників діаметром 15 мм.

Нагадаємо, що з 1 лютого 2016 року для КП «Черкасиводоканал» стало обов’язком проводити повірку лічильників для споживачів, які користуються тарифом з використанням внутрішньобудинкових систем.

Та проливна установка, що була на підприємстві, не могла забезпечити в повному обсязі вчасну повірку лічильників, що визивало нарікання споживачів.

При затвердженні тарифів, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг не включила в інвестиційну програму КП «Черкасиводоканал» кошти на придбання вищезазначеної установки. Тому, підприємство не могло придбати обладнання власними силами.

"Кожна інвестиція яка виділяється з міського бюджету, є підтримкою громади і стримує підвищення тарифів. Крім того, депутатським корпусом виділено кошти підприємству на придбання дизельної, надзвичайно економної мотопомпи в комплекті з трубами для відкачки каналізаційних стоків та зливових вод", - зазначають у прес-службі "Черкасиводоканалу".

dscf4755

dscf4748

Поділитись

Коментарі

Вгору