“Черкасиобленерго” в лідерах операторів, на які люди найменше скаржилися

03 лютого 2023, 14:00

ПАТ «Черкасиобленерго» ввійшли до топ 5 лідерів серед операторів систем розподілу, на які в 4 кварталі 2022 році менше всього скаржилися побутові споживачі електроенергії. Про це повідомляють аналітики Агенції Маркет.Інфо з  посиланням на інформацію "Держенергонагляду".

Протягом 4 кварталу 2022 року, коли Україна зазнала десятки масованих ракетних обстрілів по об’єктам критичної інфраструктури, до "Держенергонагляду" та його територіальних органів надійшло  6352 скарг побутових споживачів, з них тільки 9 стосувалися "Черкасиобленерго". Тренд продовжився і в перші 2 декади січня 2023 року – з 3009 скарг по Україні на "Черкасиобленерго" поскаржилися всього 6 разів.

Очільник "Держенергонагляду" Руслан Слободян нагадав, що країна перебуває у стані війни з російською федерацією. За його словами, відсутність світла це провина виключно агресора, який системно руйнує українську інфраструктуру. Енергетики, інколи ціною свого життя, цілодобово відновлюють енергообладнання. Тому наявність електроенергії у помешканні навіть на декілька годин на день – це серйозна праця енергетиків.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору