“Черкасиенергозбут” закликає своїх споживачів своєчасно оплачувати рахунки за електрику

21 вересня 2023, 16:02

Напередодні осінньо-зимового періоду, ворог знову почав обстрілювати об’єкти критичної інфраструктури, до яких належать і підприємства-виробники електроенергії, і лінії електропередачі, та трансформаторні підстанції. У ТОВ "Черкасиенергозбут" закликають своїх споживачів своєчасно оплачувати рахунки за електрику.

"Своєчасний розрахунок за спожиту електроенергію під час війни є важливим фактором, який допомагає забезпечити стабільну роботу електромережі та їх найшвидше відновлення. Несвоєчасна оплата рахунків за спожиту електроенергію може мати негативні наслідки як для споживачів, так і для енергетичної інфраструктури в цілому", - зазначають у пресслужбі ТОВ.

По-перше, невчасна сплата рахунків може призвести до зупинки електропостачання, що стане причиною незручностей для споживача. Крім того, накопичення заборгованості може призвести до подальших проблем для самого боржника, таких як передача на суд, розірвання угоди та передача споживача до Постачальника останньої надії. Це може призвести до значного збільшення вартості електроенергії та інших додаткових витрат.

По-друге, несплата рахунків може також призвести до небезпеки для стабільності енергосистеми в цілому. Багато споживачів, які не сплачують рахунки вчасно, можуть призвести до нестачі коштів для підтримки та ремонту електромереж, що натомість може призвести до збоїв у роботі та створення небезпеки повного блекауту.

Партнерський матеріал

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору