“Черкасиенергозбут” ініціювали проведення спортивного заходу

10 вересня 2020, 18:00

Яскравим завершальним акордом літа стали у ТОВ«Черкасиенергозбут» спортивні змагання серед працівників Товариства. Учасники з усієї області протягом двох днів боролися за почесне звання кращого спортсмена в одинадцятьох категоріях.

Дівчата змагалися за право стати кращою у стрільбі з пневматичної гвинтівки та бігу, хлопці – у багатоборстві, підніманні гирі і більярді. Окремо чоловічі і жіночі номінації були визначені у дартсі і настільному тенісі. А у рибальстві та шахах мали змогу взяти участь усі бажаючі – тут дівчата та хлопці змагалися на рівних.

Ідея першочергово виникла у директора Товариства Руслана Самойленка, але її одразу підтримав увесь колектив. Часу на підготовку у спортсменів було вдосталь оскільки спочатку захід було заплановано на липень, проте з технічних причин, в тому числі і карантинних обмежень, спартакіаду відклали на кінець серпня.

Організаторів приємно здивувала сумлінність та відповідальність підготовки працівників, які подали заявки на участь. І ці риси принесли свою користь – результати, які показали «енергозбутівці» у деяких дисциплінах, дійсно можуть претендувати на першість у загальноукраїнських змаганнях серед енергетиків. А у змаганнях з гирьового спорту кращий результат показали одразу два учасники.

Під час заходу учасники мали змогу проявити не лише свою гарну фізичну форму і витривалість, але й виявити спритність та інтелектуальні здібності під час проходження квесту, який умовно було названо «Таємниця ТОВ «Черкасиенергозбут»».

Відеозвіт про проведенні змагання можна переглянути на телеграм-каналі Товариства.

За підсумками Спортивних змагань-2020 ТОВ «Черкасиенергозбут» визначили переможців:

Дартс:
- жінки – Ольга Коломієць (Смілянський ЦОС);
- чоловіки – Андрій Ланін (апарат управління).

Настільний теніс:
- жінки – Світлана Соколенко (Черкаський ЦОС);
- чоловіки – Володимир Остапенко (Уманський ЦОС).

Стрільба з пневматичної гвинтівки:
- Оксана Малєєва (Черкаський ЦОС).

Шахи:
- Ірина Клименко (Городищенський ЦОС).

Біг:
- Вікторія Мартинюк (Маньківський ЦОС).

Багатоборство:
- Сергій Кузьменко (Монастирищенський ЦОС).

Гиря 24 кг:
- Сергій Кузьменко (Монастирищенський ЦОС);
- Ігор Хиль (апарат управління).

Більярд (російський):
- Артем Орел (апарат управління).

Рибальство:
- Ігор Кузуб (Кам’янський ЦОС).

За інформацією пресслужби ТОВ "Черкасиенергозбут"

Поділитись

Коментарі

Вгору