“Черкаси вкотре звертаються для організації виборів до людей з туманним минулим”, – Пасічник

03 червня 2014, 14:40

Черкаси вкотре наступають на одні й ті ж граблі під час підбору кадрів для організації виборчого процесу. Усі проблеми під час виборів виникають саме через непрофесіоналізм комісій та злочинні дії окремих осіб.

Саме це на думку регіонального координатора мережі «Громадські ініціативи України» в Черкаській області, керівника «Асоціації незалежних творчих ініціатив» Сергія Пасічника є вічною занозою місцевих виборів.

- Є частина людей, які розцінюють вибори, як бізнес-проект і на них заробляють. Ці люди традиційно залучаються на кожних виборах незалежно від політичних сил до того чи іншого проекту. Зараз ми маємо таку ситуацію, коли через непрофесійні та злочинні дії окремих людей є проблеми у цілого ряду політичних сил. Мені не зрозуміло, чому із самого початку виборчої кампанії було питання незрозумілого фінансування місцевих виборів та хто формував міську та районні комісії? Невже це Бондаренко чи Одарич?! Я так розумію це не кандидати формували. Це робив міськвиконком. Є відповідальні люди, які ці комісії формували. Черкаси вкотре наступають на одні й ті ж граблі, коли вкотре звертаються до людей з туманним минулим для організації проведення виборів. У підсумку кандидати мають проблеми з політичним обличчям, а люди, які на цих тіньових схемах хотіли заробити, або опиняються у розшуку, або залишаються у резерві і вилазять на наступних виборах, - прокоментував ситуацію Пасічник.

За його словами, усі порушення, які відбувалися у день голосування, були суто технічними. А усі проблеми, які потім почалися, були саме через непрофесіоналізм комісії.

Поділитись

Коментарі

Вгору