Іноземних студентів, які влаштували побоїще у Черкасах, хочуть видворити з України

02 червня 2015, 23:55

1

Міська рада звернулася до прокурора Черкаської області Юрія Шеремета та начальника обласної міліції Владислава Пустовара з вимогою покарати студентів-іноземців із ЧДТУ, які днями вчинили бійку.

Відповідний запит ініціював депутат міськради, голова фракції ВО «Свобода» у міськраді Юрій Ботнар. Його підтримали 46 депутатів, інформують Новини Черкащини.

– 27 травня близько 23.20 год. на розі вулиць Чехова-Гоголя кілька студентів-іноземців спровокували бійку і завдали тілесні ушкодження громадянам України. Нападників, що опиралися законним вимогам працівників міліції, затримали на місці, проте за кілька годин їх відпустили, – розповів Юрій Ботнар.

За його словами, оскільки дії вказаних іноземців прямо порушують законодавство, вони мають бути примусово видворені за межі України.

Від імені міськради він звернувся до прокурора області та начальника УМВС області з вимогою вжити відповідних заходів щодо кримінального правопорушення та притягнути винних осіб-іноземців до відповідальності, ініціювати процес депортації осіб іноземців, які брали участь у побитті, а також провести профілактичну бесіду серед студентів-іноземців з метою запобігання порушень ними законодавства України.

Поділитись

Коментарі

Вгору