Черкаси приймають фестиваль активної молоді “Speak Out”

09 липня 2018, 18:42
Прес-конференція учасників фестивалю Speak Out

Фото: Про все

В Черкаси з'їжджається близько 300 студентів зі всієї України, щоб вивчати англійську мову. Окрім вивчення вони будуть займатися благочинністю, проводити спортивні турніри, вуличні соцопитування та вечірні концерти. У всьому цьому їм будуть допомагати 30 волонтерів зі США. Про це розповіли організатори під час сьогоднішньої прес-конференції. 

Організатори зазначили, що основний акцент захід спрямовує на активну студентську молодь, яка приїхала із абсолютно різних куточків нашої країни.

- Це багаторівневий проект, який об'єднує студентів з багатьох міст України. Цього року до Черкас прибуло близько 30 американців з 9 штатів, щоб навчати студентів американської англійської мови, - розповіла керівник фестивалю Speak Out 2018 Ірина Недельчева.

Це вже четвертий такий фестиваль, який організовує студентський рух Campus Ukraine.

- Campus Ukraine - це всеукраїнська студентська організація, яка існує в понад 20 містах України. Участь в ній беруть студенти 70 вишів. Студент тут може розиватися, знайомитися з новими людьми та бути активною соціальною людиною. Наша позиція, щоб молодь займала активну позицію в суспільстві, - розповів керівник студентського руху Campus Ukraine Анатолій Демінко. 

Кожного року фестиваль проходить в новому місті. Цього разу організатори для фестивалю обрали Черкаси. В організації фестивалю в Черкасах допоміг Департамент освіти та гуманітарної політики та ЧНУ.

- Ми готові надавати будь які об'єкти для проведення цього фестивалю. Адже це допомагає розвивати ініціативність нашої молоді. Мені дуже близькі подібні проекти, адже будучи студентом я намагався брати участь в подібних заходах. Адже спілкуючись з носіями мова ми отримуємо зовсім інший етап вивчення іноземної мови, - поділився керівник Департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов. 

Окрім того учасники фестивалю відвідають родини учасників АТО, інтернати.

- Соціально активна молодь - та, яка допомагає. Ми співпрацюємо з департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради й «Центром гостинності» міста Черкаси. Студенти відвідають 130 сімей учасників АТО і малозабезпечені сім'ї, щоб поспілкуватися та принести невеликі подарунки. Також у місті будуть проходити соцопитування для молоді за європейськими тестами, - сказав відповідальний за зв'язок з містом на Speak Out 2018 Дмитро Нетребенко.

Відвідати заходи, які будуть відбуватися в Долині троянд може кожен бажаючий.

Програма фестивалю Speak Out 2018 у місті Черкаси:

9-15 липня - на базі ЧНУ ім. Б.Хмельницького, 4 корпус - інтенсиви з розмовної англійської за оригінальною інтерактивною програмою.

9 липня 20.00 - початок відкриття Speak Out 2018 у Долині троянд

10 липня 19.30 - колір FEST, танцювальний флешмоб у Долині троянд

11 липня 20.00 - American-Ukrainian Party, відкритий урок англійської мови у Долині троянд

12 липня 19.30 - міський квест та вершковий батл у Долині троянд

13 липня - соціальна акція - допомога сім'ям учасників АТО та малозабезпеченим сім'ям

13 липня о 20.00 - гала-концерт з учасниками "Голос Країни" та іншими музикантами у Долині троянд

14-15 липня з 10.00 до 16.00 - турнір з міні-футболу серед черкаської молоді віком від 15 до 25 років. Центральний стадіон, штучні поля.

14 липня о 20.00 - закриття фестивалю Speak Out 2018 у Долині троянд

Вгору