Черкаси прийматимуть всеукраїнські змагання інтелектуалів «Що? Де? Коли?»

24 квітня 2018, 11:32

Фото: Про все

Цього року вже вшосте Черкаси прийматимуть всеукраїнські змагання інтелектуалів «Що? Де?  Коли?» та брейн-рингу. Ігри проходитимуть 26-28 травня в приміщенні Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.

Фото: Про все

У самих Черкасах існує 15 команд, які щосезону визначають найрозумнішу з них. До їх складу входять науковці, громадські активісти, журналісти, представники органів місцевого самоврядування, студенти. Керує цим процесом президент черкаського осередку Ліги українських клубів, голова Черкаського клубу «Що? Де? Коли?» Володимир Іванов.

Фото: Про все

- Я цим займаюсь з 90-х років. Вперше ігри проходили в 1998 році. Потім з певних причин з 2001 року була перерва. А відродили ігри з 2010 року. Офіційні черкаські ігри починаються з сезону 2012 року, - розповідає він.

Фото: Про все

Всеукраїнські ж змагання Черкаси вперше прийняли 2014 року і відтоді щорічно,на них з’їжджаються команди з Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Тернопіля, Харкова та інших міст України. Як зазначають самі гості, Черкаси для таких змагань - найоптимальніше місто.

Фото: Про все

- У цьому році у нас проходитиме олімпійський кубок України по «Що? Де? Коли?» і чемпіонат України по брейн-рингу. З 26 по 27 в одному з черкаських кафе змагатимуться саме команди, а з 27 по 28 в аудиторіях ЧНУ визначатимуть саму розумну людину України, - каже Володимир Іванов.

Для цих чемпіонатів вже визначено українських редакторів, які готують питання – три тури будуть україномовні, а три тури - російськомовні.

Фото: Про все

Вгору