Черкаси першими в Україні плануватимуть свій розвиток на три роки вперед

18 листопада 2016, 10:43

черкаси

17 листопада депутати Черкаської міської ради прийняли на сесії безпрецедентне для всіх міських рад країни рішення. Черкаси стануть першим і поки що єдиним містом України, яке вийшло на довгострокове стратегічне планування соціально-економічного розвитку.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у Facebook.

«З 2017 року ми плануватимемо ПСЕР не на рік, як було раніше і як це роблять інші міста України, а на три роки. Таким же чином, тобто на три наступні роки, давно розплановується Державний бюджет і саме так планується весь цивілізований світ.

Крім того, якщо раніше наш бюджет планувався в загальних цифрах, то сьогодні ми готові розпланувати все пооб`єктно та в конкретних цифрах. Якщо ставимо завдання відремонтувати одну школу або дитячий садок, то ми маємо зробити за кілька років планування цей об’єкт «під ключ». У такому випадку ми не просто турбуємося про своїх громадян, але й отримуємо безумовний економічний зиск для міста. Таким чином ми хочемо назавжди покінчити з сумною традицією повертатись до проблем одного і того ж самого об’єкта протягом десяти років.

Крім того, така форма планування безумовно дасть можливість контролювати як якість виконаних робіт, так і суми, які були використані на той чи інший об’єкт. І робити це зможе кожен житель нашого міста. Адже Черкаси стали першими, хто запровадив візуалізацію виконання Програми соціально-економічного розвитку. На сайті Черкаської міської ради вже зараз можна побачити інтерактивну Мапу соціально-економічного розвитку, на яку нанесено всі об’єкти ПСЕР, затвердженої у 2016 році. Тобто, ще раз наголошую, будь-який мешканець міста тепер може доволі легко дізнатися, що зробила влада, а що ні з обіцяного та вкладеного у ПСЕР», - розповів міський голова.

Коментарі

Вгору