Черкаси перші в антирейтингу марнотратців коштів з бюджету

26 серпня 2015, 17:28

108981-800x559

Про це повідомляє Бюро аналізу політики, оперуючи даними свого моніторингу, інформує firstsocial.info.

Моніторинг проводився у шести містах України щодо тендерних державних закупівель. Як виявилось, найбільше на цьому спекулюють у Черкасах.

«Ми говоримо про тендерні закупівлі, які на Черкащині відбуваються переважно дуже таємно, участь у яких беруть не більше ніж 2-3 претенденти. Це призводить до значних трат бюджету», – резюмують працівники Бюро.

Згідно даних моніторингу, проводити аферу найбільше люблять на закупівлях дорогих яєць. Так, у Черкаську обласну лікарню було закуплено 170 тисяч штук яєць за ціною 2,15 грн, хоча ціна у магазинах становила 1,50 грн. Така ж схема із путівками в оздоровчі заклади для дітей, де вписують ціну набагато більшу за реальну.

«Так, цього тижня відбувався конкурс на соціальне замовлення Департаментом соціальної політики міськвиконкому. Заявки подали чотири організації. Вони мали надавати психологічні послуги учасникам АТО. Три учасники були зняті по формальним причинам. Зрозуміло, що конкурсу далі немає і виграє та єдина організація. Таким чином виграє той, хто найбільш правильно випише тендерну пропозицію, а не хто якісніше надасть послуги, де є кращі спеціалісти», – розповідає про тендерні махінації Сергій Гончар та надіється, що цією темою займеться прокуратура.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору