Черкасців запрошують стати співтворцями майбутнього “України”

03 березня 2019, 10:55

4-х денний воркшоп Україна: не просто кінотеатр по напрацюванню просторової концепції, організаційної та бізнес-моделей для комунального кінотеатру “Україна” відбудеться у Черкасах з 10-го по 13 березня. Наразі відбувається формування експертної робочої групи, яка буде займатися розробкою концепції та бізнес-моделі кінотеатру. 

Про це інформують представники громадської організації "Промолодь", які нещодавно ініціювали процес розробки нової концепції розвитку кінотеатру. З їх слів, вже 13-го березня о 18:00 годині у малому залі кінотеатру “Україна” відбудеться публічна презентація результатів воркшопу.

-  Уявіть: центр міста, велична будівля, крутий благоустрій, зручні сходи і пандус. Ви відкриваєте двері і потрапляєте в оновлений кінотеатр “Україна”. А що всередині? Саме зараз ви можете стати співтворцями майбутнього “України”, - зазначають в анонсі органіатори воркшопу. Шукаємо архітекторів, урбаністів, дизайнерів, журналістів, економістів, соціологів, антропологів, культурологів, громадських активістів, креативних підприємців та зацікавлених містян.

Як інформують організатори заходу, участь у воркшопі безкоштовна. Група з 10 учасників формуватиметься на основі  відбору заявок, які приймаються до шостого березня.

Зареєструватися на воркшоп можна за посиланням:  https://goo.gl/forms/M6SkrGcHcdKaIMGZ2.

Також черкасці мають можливість запропонувати свої ідеї експертам щодо напрацювання майбутньої концепції. Свою думку можна висловити за посиланням: https://tinyurl.com/y27odnyr.

 

 

Вгору